Mikołów, śląskie
Szczegóły
Opis
ogłasza III przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem niemieszkalnym, wolnostojącym, dwukondygnacyjnym, niepodpiwniczonym, położonej w Mikołowie przy ul. Gliwickiej 367A, składającej się z działki nr 1477/71 o powierzchni 0,0482 ha, zapisanej w księdze wieczystej nr XXXX/XXXXXXXX/X prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Mikołowie oraz jednostce rejestrowej G.1129 jako użytek B, karta mapy 3.
Nieruchomość stanowi własność Gminy Mikołów.
Dział III i IV księgi wieczystej wolne są od wpisów (obciążeń).
Opis działki:
Nieruchomość położona jest w Mikołowie przy ul. Gliwickiej 367A. Posiada ona dostęp do drogi publicznej ulicy Równoległej.
Nieruchomość jest zabudowana obecnie nieużytkowanym budynkiem usługowym. Zachodnia część działki jest wyasfaltowana (była użytkowana na cele komunikacyjne i parkingowe).
Działka nr 1477/71 obejmuje prawie płaski pięciokątny obszar o szerokości ok. 12-21 m i długości ok. 30 m.
Nieruchomość posiada dostęp do uzbrojenia - budynek podłączony do sieci energii elektrycznej, wodociągowej oraz kanalizacji sanitarnej i deszczowej. W sąsiedztwie dostępna jest także sieć gazowa.
Termin i miejsce przetargu
Przetarg odbędzie się 30 sierpnia 2024 r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miasta Mikołów, Rynek 16, sala nr 11.
Wysokość, forma, termin i miejsce wniesienia wadium
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w wysokości 20.000,00 zł (słownie: dwadzieścia tysięcy złotych 00/100) do dnia 27 sierpnia 2024 r. na rachunek bankowy Urzędu Miasta Mikołów w Mikołowskim Banku Spółdzielczym w Mikołowie
Nr 65 84360003 0000 0000 0071 0042
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie