Wróć do listy

Ławiana, łódzkie

152 500 zł
1 432 zł/m2
Dom 106,47 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 152 500 zł
Miasto Ławiana
Powierzchnia 106,47 m2
Województwo łódzkie
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 15 250 zł
Numer oferty 369099X864429861
Termin wpłaty wadium 14-08-2024 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt LD1M/GUp-s/439/2022 ogłasza konkurs ofert na sprzedaż:

udziału wielkości 1/2 w prawie własności nieruchomości o łącznej powierzchni 37.700,00 m2, oznaczonej numerami działek: 70, 93, 738, położonej w województwie łódzkim, powiecie pajęczańskim, gminie Kiełczygłów, miejscowości Ławiana, Chorzew, określonej jako rola, łąki, lasy, rowy, grunty rolne, zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednokondygnacyjnym, podpiwniczonym, z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 106,47 m2, oraz budynkami gospodarczymi i garażem, dla której w Sądzie Rejonowym w Wieluniu, VII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Pajęcznie urządzono księgę wieczystą o nr XXXX/XXXXXXXX/X,

za cenę nie niższą niż 152.500,00 (słownie: sto pięćdziesiąt dwa tysiące pięćset) złotych, stanowiącą 100 % ceny oszacowania.

Pisemne oferty w języku polskim należy składać w zaklejonej kopercie w terminie do dnia 14 sierpnia 2024 r., do godziny 15.00 na adres: Kancelaria Syndyka Tadeusz Kamiński, 93-418 Łódź, ul. Aleksandra 24/26/26G, z czytelnym napisem na kopercie „Oferta zakupu udziału w nieruchomości" (decyduje data doręczenia oferty na podany adres). Przystępujący do konkursu powinien, pod rygorem niedopuszczenia, wpłacić wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej na rachunek masy upadłości: