Wróć do listy

Kobiernice, śląskie

292 000 zł
6 577 zł/m2
Mieszkanie 44,40 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 292 000 zł
Miasto Kobiernice
Powierzchnia 44,40 m2
Województwo śląskie
Ulica 2
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 30 000 zł
Numer oferty 369058X864333839
Termin wpłaty wadium 23-08-2024 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY PORĄBKA
OGŁASZA I PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Lokal mieszkalny nr 13
przy ul. Wodociągowej 2 w Kobiernicach


CENA WYWOŁAWCZA – 292.000,00 złotych netto (słownie: dwieście dziewięćdziesiąt dwa tysiące złotych 00/100)

Sprzedaż lokalu mieszkalnego wraz z udziałem w gruncie zwolniona jest z podatku VAT na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 10) i 10a), w związku z art. 29a ust. 8 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (t.j. Dz. U z 2024 r. poz. 361).

WADIUM – 30.000,00 złotych (słownie: trzydzieści tysięcy złotych 00/100)


II. WARUNKI UCZESTNICTWA W PRZETARGU

1. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium wniesionego w pieniądzu w kwocie wskazanej powyżej. Wadium należy wpłacić na rachunek bankowy Urzędu Gminy Porąbka: Bank Spółdzielczy w Porąbce numer: 92 8124 0009 2001 0000 0824 0008, najpóźniej do dnia
23 sierpnia 2024 r. Za dzień wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek bankowy Urzędu Gminy Porąbka.
W tytule przelewu należy wpisać: „Wadium – I przetarg na sprzedaż lokalu mieszkalnego z udziałem w gruncie oraz garażu w Kobiernicach” oraz imię
i nazwisko oraz adres osoby przystępującej do przetargu.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.