Wróć do listy

Zabawa, małopolskie

69 206 zł
Działka 0 ha 3 działek Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 69 206 zł
Miasto Zabawa
Powierzchnia 0 ha
Województwo małopolskie
Liczba działek 3
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 9 227 zł
Numer oferty 368950X864080903
Termin wpłaty wadium 02-09-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik przy Sądzie Rejonowym w Tarnowie Sylwia Murdza Kancelaria Komornicza nr IV w Tarnowie na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie 692/22, Km 693/22 w dniu 03-09-2024 o godz. 11:30 w budynku Sądu Rejonowego w Tarnowie z siedzibą przy Dąbrowskiego 27, 33-100 Tarnów, sala 34, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest ołożonej przy ,Zabawa, Wał-Ruda, 33-133 Wał-Ruda, dla której Sąd Rejonowy w Tarnowie Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Dąbrowskiego 27, Tarnów, 33-100 Tarnów) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Dla działek ewidencyjnych nr 591, 185, 707 brak obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Radłów przyjętym uchwałą nr XXIII/206/2020 Rady Miejskiej w Radłowie z dnia 28 września 2020 r.: - działka ewidencyjna nr 591 położona w miejscowości Zabawa znajduje się w obszarze znaczonym symbolem: RP – obszary rolniczej przestrzeni produkcyjnej z zakazem zabudowy, tereny zmeliorowane, granice Radłowsko – Wierzchosławickiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, granice zasięgu wody stuletniej Q1 rz. Dunajec, - działka ewidencyjna nr 185 położona w miejscowości Zabawa znajduje się w obszarze znaczonym symbolem: ZR – tereny użytków zielonych, granice złóż udokumentowanych Zdarzec, tereny zmeliorowane, granica zasięgu wody stuletniej Q1 rz. Dunajec, pas 50m od stopy wałów (z zakazem zabudowy), granice Radłowsko – Wierzchosławickiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. - działka ewidencyjna nr 707 położona w miejscowości Wał Ruda znajduje się w obszarze znaczonym symbolem: RM – obszary rozwoju zabudowy zagrodowej, RMZ – obszary użytkowane rolniczo z dopuszczeniem zabudowy, granice Radłowsko – Wierzchosławickiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Zgodnie z zaświadczeniem z dnia 14.12.2023 r. wydanym z up. Burmistrza Radłowa od 2017 r. na w/w działkach w miejscowości Zabawa i Wał Ruda nie stwierdzono wydanych warunków zabudowy, ani decyzji ustalających inwestycje celu publicznego. Przedmiotowa nieruchomość jest obciążona hipoteką umowną łączną w kwocie 90 000,00 zł. Nabywca nabywa na licytacji nieruchomość wolną od obciążeń hipotecznych. W dziale III księgi wieczystej wpisane prawo osobiste: Działka nr 591 - obciążona prawem osobistym tj. prawem dożywocia zgodnie z art. 908 K.C. - na rzecz Józefy Łazarz - prawo to wygasło wskutek śmierci osoby uprawnionej.

Suma oszacowania wynosi 92 274,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 69 205,50 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 9 227,40 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją w sądzie mieszczącycm się pod adresem: ul. Dąbrowskiego 27, Tarnów, 33-100 Tarnów można przeglądać protokół opisu i oszacowania wyżej wymienionej nieruchomosći.

Nieruchomość można oglądać w następujących terminach:

DATA OGLĘDZIN GODZINY OGLĘDZIN
19.08.2024 - 02.09.2024 10:00 - 12:00

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PEKAO S.A O. w Tarnowie 38 1240 5194 1111 0010 2996 0544.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.