Wróć do listy

Otocznia Stara, mazowieckie

4 667 zł
Działka 0.3111 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 4 667 zł
Powierzchnia 0.3111 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 700 zł
Numer oferty 368804X863738971
Termin wpłaty wadium 17-09-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mławie Cezary Fydrych na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 18-09-2024r. o godz. 09:20 w budynku Sądu Rejonowego w Mławie mającego siedzibę przy ul. Reymonta 3 w sali nr 1B odbędzie się druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: położonej: Otocznia Stara, 06-521 Wiśniewo, dla której Sąd Rejonowy w Mławie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
działka gruntu rolnego nr 324/1 o pow. 0,3111ha (ŁIV - 0,2908ha, W-ŁIV - 0,0203ha) położona: w m. Otocznia Stara, gm. Wiśniewo (jednostka ewidencyjna: Wiśniewo, obręb: 11 Otocznia Stara, jednostka rejestrowa: G.61)

Suma oszacowania wynosi 7 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 4 666,67 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 700,00 zł.

Rękojmia powinna być złożona najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: PKO BP SA o/c w Ciechanowie 94 10201592 0000 2602 0054 3520

Zgodnie z treścią art. 976 §1 k.p.c. w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły. Licytant pozostający w związku małżeńskim zobowiązany jest przedłożyć zgodę współmałżonka z urzędowo poświadczonym podpisem.

Historyczne ceny