Wróć do listy

Nakło Śląskie, śląskie

130 296 zł
2 400 zł/m2
Mieszkanie 54,29 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-40%
Zakończona
-40%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 130 296 zł
Powierzchnia 54,29 m2
Województwo śląskie
Ulica Powstańców 2c
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 7 000 zł
Numer oferty 36866X86340175
Termin wpłaty wadium 03-09-2019 Co to znaczy?

Opis

ZARZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości lokalowej

Nakło Śląskie ul. Powstańców 2c

Samodzielny lokal mieszkalny o pow. użytkowej 54,29 m2 położony na I piętrze budynku wielorodzinnego przy ul. Powstańców 2 cw Nakle Slaskim. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z toaletą. Wyposażony w balkon. Do lokalu przynależy piwnica | o pow. użytkowej 15,71 m2. Z własnościa lokalu związany jest udział w wysokości 48/1000 w nieruchomości wspólnej, który stanowi prawo własności gruntu oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali. Stan lokalu wymaga remontu. W chwili obecnej lokal stanowi pustostan.
Zgoda na zbycie nieruchomości udzielona została przez Radę Powiatu Tarnogórskiego na podstawie Uchwały Nr XL(1/402/2009 Rady Powiatu w Tarnowskich Górach z dnia 25 sierpnia 2009 roku w sprawie wyrażenia zgody na zbycie lokali mieszkalnych położonych w Nakle Śląskim przy ul. Powstańców 2, 2a, 2b, 2c. Nieruchomość została przeznaczona do zbycia w trybie przetargu ustnego nieograniczonego zgodnie z Uchwałą nr 21/99/2019 Zarządu Powiatu Tarnogórskiego z dnia 11 marca 2019 roku w sprawie przeprowadzenia sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 9 stanowiącego własność Powiatu Tarnogórskiego,
położonego w Nakle Śląskim przy ul. Powstańców 2 c wraz z pomieszczeniem przynależnym oraz udziałem w nieruchomości wspólnej. Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży został podany do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach przy ul. Karłuszowiec 5 od dnia 26 marca 2019 roku do dnia 16 kwietnia 2019 roku, poprzez publikację w dniu 26 marca 2019 roku w Tygodniku „Gwarek", w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach oraz na stronie internetowej www.tarnogorski.pl. W terminie wyznaczonym na podstawie art. 35 ust. 2 pkt 12 ustawy o gospodarce nieruchomościami, tj. do dnia 07 maja 2019 roku nie wpłynęły żadne wnioski osób, którym przysługuje pierwszeństwo w nabyciu na podstawie art. 34 ust. 1 pkt 1 i pkt 2 ww. ustawy. Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż ww. nieruchomości został ogłoszony na dzień 18 czerwca 2019 roku. Przetarg zakończył się wynikiem negatywnym w związku z tym, że w wyznaczonym w ogłoszeniu o przetargu terminie nie zostało wniesione żadne wadium. Nieruchomość jest wolna od obciążeń, nie jest przedmiotem jakichkolwiek zobowiązań oraz nie istnieją przeszkody prawne w rozporządzaniu nią. W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne, osoby prawne oraz inne jednostki organizacyjne. Uczestnik przetargu może występować w przetargu osobiście lub działać poprzez pełnomocnika. Osoba będąca cudzoziemcem w rozumieniu ustawy z dnia 24 marca 1920 roku o nabywaniu nieruchomości przez cudzoziemców (t.j. Dz. U. z 2017 r., poz. 2278) zobowiązana jest do dnia zawarcia umowy przeniesienia własności nieruchomości będącej przedmiotem przetargu przedłożyć wydane na zasadach i w sytuacjach przewidzianych powołaną ustawą zezwolenie właściwego ministra na nabycie tej nieruchomości, chyba że zajdą przewidziane ustawą przesłanki wyłączające wymóg uzyskania takiego zezwolenia.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.