Wróć do listy

Czerwonka Wieś, mazowieckie

317 250 zł
Działka 1.19 ha Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 317 250 zł
Powierzchnia 1.19 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 42 300 zł
Numer oferty 368084X862052731
Termin wpłaty wadium 23-08-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sochaczewie podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie GKm 65/22 w dniu: 28.08.2024 o godzinie: 10:00 rozpocznie się w trybie ustalonym w art. 10136 w zw. z art. 867 w zw. z art. 8791 i nast. ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc), pierwsza licytacja w trybie elektronicznym niżej wymienionych nieruchomości:

- nieruchomości, której położonej przy . ., 96-600 Czerwonka Wieś, dla której Sąd Rejonowy w Sochaczewie Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. 1 Maja 7, Sochaczew, 96-500 Sochaczew) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości:

Nieruchomość rolna niezabudowana położona we wsi Czerwonka Wieś, w gminie Sochaczew.W rejestrze ewidencji gruntów oznaczona jako działka ewid. nr 2/1 obszaru 1,1900 ha, położone we wsi Czerwonka Wieś, w obrębie ewid. nr 0008, Czerwonka Wieś, w gminie Sochaczew.Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Sochaczew, działka znajduje się na obszarze zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (o symbolu MN) i w części końcowej na terenach rolnych (o symbolu R)

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 07:00 do godz. 21:00.

Suma oszacowania wynosi 423 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 317 250,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 42 300,00 zł.

Przetargi wyżej wymienionych nieruchomości odbywają się w trybie elektronicznym i zakończą się w dniu: 04.09.2024 o godzinie: 10:00.

Sprzedaż dokonywana jest w drodze licytacji elektronicznej. Przystąpienie do przetargu wymaga założenia konta w systemie teleinformatycznym obsługującym licytacje elektroniczne dostępnym pod adresem https://elicytacje.komornik.pl oraz zgłoszenia na dwa dni robocze przed rozpoczęciem przetargu, jeżeli licytant licytuje we własnym imieniu lub na 5 dni przed terminem przetargu, jeżeli licytant bierze udział w licytacji jako pełnomocnik innej osoby, jak również wpłacenia rękojmi najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu, jeżeli jest obowiązek złożenia rękojmi. Licytant, który licytuje we własnym imieniu i nie ma obowiązku złożenia rękojmi, może przystąpić do przetargu aż do momentu jego zakończenia. Udział jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.

Historyczne ceny