Cewice, pomorskie
Szczegóły
Opis
z dnia 15.07.2024 r.
o I przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiącej mienie
Gminy Cewice w obrębie CEWICE działka nr 241/8 o powierzchni 1,28 ha
Niezabudowana nieruchomość gruntowa oznaczona numerem ewidencyjnym 241/8 o powierzchni
1,28 ha, położona w miejscowości Cewice, dla której Sąd Rejonowy w Lęborku V Wydział Ksiąg
Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X. Nieruchomość położona jest w pół nocnej
części miejscowości Cewice. Działka w kształcie nieregularnym, zbliżonym do trapezu. Teren
o niewielkim nachyleniu, nieogrodzony. Dojazd droga nieurządzoną. Działka posiada bezpośredni
dostęp do drogi publicznej. Uzbrojenie w zasięgu: sieć energetyczna, wodociągowa, kanalizacyjna.
Nieruchomość nie jest objęte wpisem do rejestru zabytków.
CENA WYWOŁAWCZA — 780 000,00 ZŁ."
WADIUM —78000,00 ZŁ.
Obciążenia, ograniczenia lub obowiązki wynikaiące z przepisów szczególnych: DZIAŁ III — wpis
nie dotyczy dziatki nr 241/8.
WARUNKI UCZESTNICTWA W PRZETARGU:
1. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium wniesionego w pieniądzu
w kwocie wskazanej powyżej. Wadium w pieniądzu należy wpłacić na rachunek bankowy Urzędu
Gminy w Cewicach: Bank Rumia Spółdzielczy nr 54 9324 1018 0022 6556 2000 0340, najpóźniej
do dnia 20.09.2024 r. Środki pieniężne muszą wpłynąć na rachunek bankowy najpóźniej w dniu
20.09.2024 r. pod rygorem uznania przez organizatora przetargu, że warunek wpłaty został
spełniony. W tytule przelewu należy wpisać: „I przetarg na sprzedaż działki (wpisać numer działki)"
oraz imię i nazwisko i adres osoby przystępującej do przetargu.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie