Wróć do listy

Zebrzydowice, śląskie

150 000 zł
2 274 zł/m2
Mieszkanie 65,97 m2 2 pokoje 2 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-58%
Zakończona
-58%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 150 000 zł
Miasto Zebrzydowice
Powierzchnia 65,97 m2
Województwo śląskie
Ulica Kochanowskiego 54
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 30 000 zł
Numer oferty 366835X859127573
Termin wpłaty wadium 14-08-2024 Co to znaczy?

Opis

Adres nieruchomości Zebrzydowice, ul. Kochanowskiego 54
Przetarg na Starosta Cieszyński ogłasza kolejne przetargi pisemne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości lokalowych stanowiących własność Skarbu Państwa, usytuowanych w budynku w Zebrzydowicach przy ul. Kochanowskiego 54, na nieruchomości oznaczonej jako dz. 1337/28 obręb Zebrzydowice Dolne
Typ przetargu przetarg pisemny nieograniczony
Rodzaj nieruchomości nieruchomość / lokal

Cena wywoławcza lokal mieszkalny nr 8 - 150 000,00 zł
Data przetargu 20.08.2024 godz. 11:00

Historyczne ceny