Lipnica, pomorskie
Szczegóły
Opis
Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niżej opisanej nieruchomości
Działka nr 376/8 o powierzchni 1,20 ha, obręb ewidencyjny Lipnica,
objęta KW XXXX/XXXXXXXX/X
- cena wywoławcza: 876.000,00 zł (słownie: osiemset siedemdziesiąt sześć tysięcy złotych 00/100)
Cena wylicytowana w przetargu zostanie powiększona o należny podatek VAT obowiązujący na dzień
sprzedaży zgodnie z ustawą z dnia 11 marca 2004r. (tj. Dz. U. z 2024, poz. 361 ze zm.) o podatku od
towarów i usług.
- wadium: 45.000,00 zł (słownie: czterdzieści pięć tysięcy złotych 00/100).
Przedmiotowa działka leży w granicach terenu zabudowy usługowej zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonym Uchwałą Nr LX/455/2023 Rady Gminy w Lipnicy z dnia 3 listopada 2023r., ogłoszoną w Dzienniku Urzędowym Wojewody Pomorskiego z dnia 6 grudnia 2023r., poz. 5549. W ewidencji gruntów i budynków stanowią grunty orne - RVI.
Obciążenia nieruchomości KW XXXX/XXXXXXXX/X:
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie