Wróć do listy

Ochocice, łódzkie

140 625 zł
140 625 zł/m2
Dom 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 140 625 zł
Miasto Ochocice
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo łódzkie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 18 750 zł
Numer oferty 365928X857003379
Termin wpłaty wadium 16-07-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Radomsku na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 54/20 w dniu 17-07-2024 o godz. 13:40 w budynku Sądu Rejonowego w Radomsku z siedzibą przy Tysiąclecia 3, 97-500 Radomsko, sala VIII, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy ,Ochocice, 97-360 Kamieńsk, dla której Sąd Rejonowy w Radomsku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Tysiąclecia 3, Radomsko, 97-500 Radomsko) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
nieruchomość położona w obr. Ochocice , gmina Kamieńsk, oznaczona nr działki 366 o pow. 0,15 ha uregulowana w KW XXXX/XXXXXXXX/X. Bezpośredni dostęp do nieruchomości z drogi gminnej o nawierzchni asfaltowej. W sąsiedztwie i otoczeniu zabudowa usługowa, jednorodzinna, zagrodowa. Urządzenia infrastruktury technicznej: energia elektyryczna, sieć wodociągowa, kanalizacja sanitarna, linia energetyczna. Działka nr 366 o pow. 0,15 ha ma kształt prostokąta przylegającego bezpośrednio do asfaltowej drogi przez wieś, działka narożna. Teren działki równy. Jest zabudowana jednokondygnacyjnym murowanym budynkiem usługowym powstałym w 1998-2000. Ogrodzona płotem betonowym z płyt prefabrykowanych , brama wjazdowa drewniana. Dojście do budynky od furtki i wjazd o nawierzchni gruntowej.

Suma oszacowania wynosi 187 500,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 140 625,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 18 750,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 10:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Radomsku ul. Tysiąclecia 3, 97-500 Radomsko.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PKO Oddział 1 w Piotrkowie Trybunalskim 21 1020 3916 0000 0602 0209 9323.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Historyczne ceny