Wróć do listy

Seroki Wieś, mazowieckie

110 475 zł
1 905 zł/m2
Dom 58,00 m2 Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 110 475 zł
Miasto Seroki Wieś
Powierzchnia 58,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica 3
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 14 730 zł
Numer oferty 365858X856839439
Termin wpłaty wadium 26-08-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sochaczewie podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 1230/22 w dniu: 29.08.2024 o godzinie: 10:00 rozpocznie się w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy 3,Seroki-Wieś, 96-515 Seroki Wieś, dla której Sąd Rejonowy w Sochaczewie Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. 1 Maja 7, Sochaczew, 96-500 Sochaczew) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa zabudowana, położona we wsi Seroki Wieś, w gminie Teresin, w powiecie sochaczewskim.W rejestrze ewidencji gruntów oznaczona jako działka gruntu nr ewid. 140/2, obszaru 0,1385 ha.Zabudowana budynkiem mieszkalnym (pow.zabudowy 58,00m2),budynkiem gospodarczym (pow.zabudowy 49,00m2) i komórką drewnianą - do remontu.

Suma oszacowania wynosi 147 300,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 110 475,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 07:00 do godz. 21:00. W systemie teleinformatycznym udostępnia się natomiast protokół opisu i oszacowania.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 14 730,00 zł.

Rękojmię należy złożyć na rachunek bankowy komornika 37 1020 3974 0000 5602 0229 5525 najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu.

Historyczne ceny