Broszkowice, małopolskie
Szczegóły
Opis
P I E R W S Z A E L E K T R O N I C Z N A L I C Y T A C J A
W T R Y B I E U P R O S Z C Z O N Y M
prawa własności działek gruntowych o nr: 277/12, 277/13, 277/14, 277/15, 88/28, 88/31, 277/18, 77/2, 85/1, 86/23, 86/24, 88/48, 88/50, 86/13, 86/14, 86/19, 86/26, 88/46, 76/18, 88/44, 277/23 o łącznej powierzchni 5,7891 ha,
położonych w Broszkowicach gm. Oświęcim, dla których prowadzona jest księga wieczysta w V Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Oświęcimiu o nr: XXXX/XXXXXXXX/X.
Działki nie posiadają dostępu do sieci infrakstruktury technicznej.
Zgodnie z art. 115 ustawy o gospodarce nieruchomościami właściciel działek o nr: 277/12, 277/18, 88/28, 88/50, 86/26,
76/18 może zawnioskować o wywłaszczenie w części tych działek zajętych pod wody płynące na rzecz organów
reprezentujących Skarb Państwa. Na podstawie art 130 tej ustawy wartość rynkowa działki lub jej części ustalona przez
rzeczoznawcę majątkowego może stanowić podstawę ustalenia odszkodowania z tytułu wywłaszczenia. Wartość
odszkodowania w niniejszej sprawie za wywłaszczenie została ustalona kwotę: 65.114,00 zł.
Ze sprzedaży wyłączone zostały działki gruntowe o nr: 86/10, 88/37, 88/39 z uwagi na fakt, że położone są w pasie
drogowym - ul. Krakowskiej (art. 73 ustawy z dnia 13.10.1998 r. Przepisy wprowadzające ustawy reformujące
administrację publiczną).
Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 234.731,97 zł brutto (w tym podatek Vat w kwocie 43.892,97 zł)
Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi 3/4 wartości oszacowania t.j. kwotę: 176.048,97 zł
Sprzedaż w drodze licytacji elektronicznej jest dokonywana za pośrednictwem systemu teleinformatycznego.
Przystępujący do przetargu obowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania t.j. kwotę: 23.473,19 zł
Rękojmię należy złożyć na rachunek bankowy komornika najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu (55 1020 2384 0000 9502 0063 4618 Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA O. w Chrzanowie) .
Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.
Operat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w biurze komornika.
Nieruchomość tą można oglądać w dniu 14.08.2024 r. o godz. 10.00 - 10.15
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie