Wróć do listy

Przytok, lubuskie

6 200 zł
6 200 zł/m2
Dom 1,00 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 6 200 zł
Miasto Przytok
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo lubuskie
Ulica Kisielińska 17
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 1 240 zł
Numer oferty 363396X851073435
Termin wpłaty wadium 04-07-2024 Co to znaczy?

Opis

W toku postępowania upadłościowego – Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) udział wynoszący 12/768 części we własności nieruchomości składającej się z działki gruntu nr 89 o pow. 9800 m2 zabudowanej dwoma wolnostojącymi budynkami mieszkalnymi przy ul. Kisielińskiej 17,19 w miejscowości Przytok objęty kw XXXX/XXXXXXXX/X.

Wartość rynkowa: 6,200.00 zł

Cena likwidacyjna: 6.200,00

Data licytacji: 09.07.2024

Stan przetargu: Pierwszy przetarg

1. złożenie oferty w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „OFERTA – KRZYSZTOF PAMIĘTA Przytok – NIE OTWIERAĆ DO DNIA SPRZEDAŻY”– NAJPÓŹNIEJ do dnia 04.07.2024 r. godz. 15:30 do biura Syndyka, które mieści się pod adresem: ul. Podmiejskiej 21a w Gorzowie Wielkopolskim; INFORMACJE CO POWINNA ZAWIERAĆ OFERTA ZNAJDUJĄ SIĘ W REGULAMINIE SPRZEDAŻY;