Raczyce, dolnośląskie
Szczegóły
Opis
(Dz. U. z 2023 r. poz. 344 z późn. zm.) oraz Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 roku w
sprawie sposobu i trybu przeprowadzenia przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz. U. z 2021r.,
poz. 2213 ze zmianami) – organizuje w dniu 11.09.2024 roku o godz. 10:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w
Ziębicach przy ul. Przemysłowej nr 10 – pok. Nr 02
I PUBLICZNY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA:
Sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w gminie Ziębice, obręb Raczyce
stanowiącej działkę oznaczoną nr 12/4, obręb 0021 Raczyce /AM1/ jednostka rejestrowa G67 o pow. 0,2171
ha – KW XXXX/XXXXXXXX/X. Zgodnie z danymi z rejestru gruntów i budynków prowadzonych przez Starostwo
Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich opisana jest jako ŁIII – 0,1216, ŁIV-0,0532 ha, W-RV-0,0423 ha. Studium
uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Ziębice określa działkę jako teren
oznaczony symbolem R-teren rolniczej przestrzeni produkcyjnej. Obszar na którym prawdopodobieństwo
wystąpienia powodzi jest niskie i wynosi raz na 500 lat (Q 0,2%). Obszar szczególnego zagrożenia powodzią,
na którym prawdopodobieństwo wystąpienia powodzi jest średnie i wynosi raz na 100 lat (Q 1%).
Stanowisko archeologiczne z nr 3/114/89-28/AZP o powierzchni 0,02-0,5 ha.Działka nie jest objęta decyzją o
warunkach zabudowy, która powoduje zmianę sposobu użytkowania terenu.
CENA WYWOŁAWCZA: 20.000,00
(słownie: dwadzieścia tysięcy złotych 00/100)
WYSOKOŚĆ WADIUM: 2.000,00 zł
(słownie: dwa tysiące złotych 00/100)
Wadium należy wpłacić na rachunek bankowy BS Ząbkowice Śląskie nr 31 9533 0004 2001 0019 9094 0003 w
terminie do dnia 04.09.2024 r. (włącznie). Za termin potwierdzający dokonanie wpłaty uznaje się datę lokacji
środków pieniężnych na rachunku Gminy Ziębice.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie