Wróć do listy

Warszawa, Rembertów

466 800 zł
6 671 zł/m2
Mieszkanie 69,97 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona
-50%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 466 800 zł
Miasto Warszawa
Powierzchnia 69,97 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Zygmuntów 38
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 50 000 zł
Numer oferty 361426X846459695
Termin wpłaty wadium 08-07-2024 Co to znaczy?

Opis

W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt XVIII GUp 1119/19 Syndyk masy upadłości sprzeda mieszkanie przy ul. Zygmuntów 38/1 w Warszawie - Rembertów:

a) prawo własności lokalu, dla którego zostanie założona nowa księga wieczysta, stanowiącego odrębną nieruchomość o funkcji mieszkaniowej nr 1 o powierzchni 69,97 m2 w budynku mieszkalnym usytuowanym na nieruchomości, stanowiącej działkę ewidencyjną nr 41/21 przy ul. Zygmuntów 38 w Warszawie, dla której Sąd Rejonowy dla Warszawy - Mokotowa w Warszawie, XV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X wraz z prawami związanymi z własnością tego lokalu – za cenę nie niższą niż 463.000,00 zł (słownie: czterysta sześćdziesiąt trzy tysięcy złotych) netto,

b) udział – wynoszący 1/66 części – we współwłasności nieruchomości, składającej się z działek ewidencyjnych: nr 41/38 i nr 41/37, dla której Sąd Rejonowy dla Warszawy - Mokotowa w Warszawie, XV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X, stanowiącej dostęp do drogi lokalnej (ul. Kadrowa) – za cenę nie niższą niż 3.800,00 zł (słownie: trzy tysiące osiemset złotych) netto,