Wróć do listy

Niemcza, dolnośląskie

111 000 zł
1 710 zł/m2
Mieszkanie 64,90 m2 3 pokoje 1 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-47%
Zakończona
-47%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 111 000 zł
Miasto Niemcza
Powierzchnia 64,90 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica Pl. Mieszka I 4
Liczba pokoi 3
Piętro 1
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 14 800 zł
Numer oferty 360781X844949105
Termin wpłaty wadium 19-09-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Dzierżoniowie Paweł Wilk na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 875/20 w dniu 20-09-2024 o godz. 12:00 w budynku Sądu Rejonowego w Dzierżoniowie z siedzibą przy ul. Świdnicka 51, 58-200 Dzierżoniów, sala 200, odbędzie się pierwsza licytacja:


- lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest położonego przy pl. Mieszka I 4/4, 58-230 Niemcza, dla którego Sąd Rejonowy w Dzierżoniowie Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Świdnicka 51, Dzierżoniów, 58-200 Dzierżoniów) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny położony na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym o powierzchni użytkowej 64,90 m2. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju.

Suma oszacowania wynosi 148 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 111 000,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 14 800,00 zł.


W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 13:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Dzierżoniowie ul. ul. Świdnicka51, 58-200 Dzierżoniów.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: Santander Bank Polska SA 79 1090 2327 0000 0001 3346 8839.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.