Wróć do listy

Malbork, pomorskie

3 262 541 zł
Działka 0.6787 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 3 262 541 zł
Miasto Malbork
Powierzchnia 0.6787 ha
Województwo pomorskie
Liczba działek 1
Ulica Głowackiego
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 300 000 zł
Numer oferty 360666X844679775
Termin wpłaty wadium 14-08-2024 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ MIASTA MALBORKA
ogłasza w dniu 19 sierpnia 2024 r. o godz. 10.00 pierwszy ustny przetarg nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, stanowiącej własność Miasta Malborka
1. Opis nieruchomości
Nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w obrębie 15 miasta Malborka
przy ul. Głowackiego, mająca urządzoną księgę wieczystą KW XXXX/XXXXXXXX/X

numer działki 319/9

Warunki nabycia nieruchomości:
a) wadium w kwocie - 300 000 zł (trzysta tysięcy złotych) płatne najpóźniej
do 14 sierpnia 2024 r. przelewem na konto depozytowe Miasta Malborka prowadzone
w PKO BP SA nr 60 1020 1811 0000 0402 0339 9631. Za datę zapłaty uznaje się datę
zaksięgowania środków na koncie Miasta Malborka.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.