Wróć do listy

Jagodziniec, wielkopolskie

492 750 zł
492 750 zł/m2
Dom 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 492 750 zł
Miasto Jagodziniec
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 65 700 zł
Numer oferty 360535X844372973
Termin wpłaty wadium 26-06-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kaliszu na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie KM 1378/23 w dniu 27-06-2024 o godz. 14:00 w budynku Sądu Rejonowego w Kaliszu z siedzibą przy Al. Wolności 13, 62-800 Kalisz, sala 129, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielami są położonej przy ,Jagodziniec, 62-874 Brzeziny, dla której Sąd Rejonowy w Kaliszu VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Al. Wolności 13, Kalisz, 62-800 Kalisz) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Pierwsza licytacja nieruchomości stanowiącej działki nr 70/2 oraz 80/2 o łącznej powierzchni 0,6900 ha, grunty zabudowane jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem garażowym. Licytacja w celu sprzedaży nieruchomości - zniesienia współwłasności.

Suma oszacowania wynosi 657 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 492 750,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 65 700,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 15:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Kaliszu ul. Al. Wolności 13, 62-800 Kalisz.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA I O. Centrum w Kaliszu 19 1020 2212 0000 5602 0079 8967.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Historyczne ceny