Chłopowo, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Choszcznie Kancelaria Komornicza w Choszcznie na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 621/20 w dniu 04-07-2024 o godz. 13:00 w budynku Sądu Rejonowego w Choszcznie z siedzibą przy Wolności 14, 73-200 Choszczno, sala 3, odbędzie się pierwsza licytacja:
- nieruchomości, której właścicielami są położonej przy , 73-231 Krzęcin, dla której Sąd Rejonowy w Choszcznie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Wolności 14, Choszczno, 73-200 Choszczno) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
prawa własności nieruchomości gruntowej stanowiącej kolejno działki nr 1127/10, 1127/11, 1127/12, 1127/13 usytuowane w obrębie ewidencyjnym Chłopowo gmina Krzęcin. Właścicielem nieruchomości jest Joanna Solarek i Jarosław Solarek na zasadzie współwłasności ustawowej majątkowej małżeńskiej. Dla nieruchomości Sąd Rejonowy w Choszcznie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X. W skład nieruchomości wchodzą działki - 1127/10 o powierzchni 3004 m2, - 1127/11 o powierzchni 3004 m2, - 1127/12 o powierzchni 3006 m2, - 1127/13 o powierzchni 3004 m2 Licytacja wraz z udziałami 4/14 części w nieruchomości gruntowej - działka nr 1127/1, stanowiąca wydzieloną wewnątrz drogę dojazdową wśród kompleksu wydzielonych wyżej wskazanych działek przeznaczonych pod zabudowę rekreacyjną, działka nr 1127/1 usytuowana w obrębie ewidencyjnym Chłopowo gmina Krzęcin. Wspówłaścicielem nieruchomości jest Joanna Solarek i Jarosław Solarek na zasadzie współwłasności ustawowej majątkowej małżeńskiej. Dla nieruchomości Sąd Rejonowy w Choszcznie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X. Suma oszacowania działki 1127/10 wraz z udziałem 1/4 w drodze - działka nr 1127/1 wynosi 117.000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 87.750,00zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 11.700,00 zł. najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Suma oszacowania działki 1127/11 wraz z udziałem 1/4 w drodze - działka nr 1127/1 wynosi 117.000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 87.750,00zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 11.700,00 zł. najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Suma oszacowania działki 1127/12 wraz z udziałem 1/4 w drodze - działka nr 1127/1 wynosi 117.000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 87.750,00zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 11.700,00 zł. najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Suma oszacowania działki 1127/13 wraz z udziałem 1/4 w drodze - działka nr 1127/1 wynosi 105.000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 78.750,00zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 10.500,00 zł. najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.
Suma oszacowania wynosi 117 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 87 750,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 11 700,00 zł.
W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 14:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Choszcznie ul. Wolności14, 73-200 Choszczno.
Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.
Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PEKAO II O. w Szczecinie 69 1240 3927 1111 0010 4770 4762.
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie