Piastów, mazowieckie
Szczegóły
Opis
w siedzibie Urzędu Miejskiego w Piastowie, przy ul. 11 Listopada 8, klatka A, w pokoju
nr 6, drugi ustny przetarg nieograniczony na zbycie niezabudowanej nieruchomości
gruntowej stanowiącej działkę ew. nr 6, w obrębie 02, o powierzchni 0,0923 ha, położonej
w Piastowie przy ul. Błońskiej.
Cena wywoławcza wynosi: 624 000,00zł (słownie złotych: sześćset dwadzieścia cztery tysiące i
00/100). Do ceny uzyskanej w wyniku przetargu zostanie doliczony 23% podatek VAT.
W przetargu mogą brać udział polskie osoby prawne i fizyczne, cudzoziemcy w rozumieniu
ustawy z dnia 24 marca 1920 r. o nabywaniu nieruchomości przez cudzoziemców (t.j. Dz. U. z
2017 r. poz. 2278).
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:
1. wpłata wadium w wysokości 50 000 zł (słownie złotych: pięćdziesiąt tysięcy
i 00/100) w terminie do 01.08.2024r. (w tym dniu środki pieniężne winny znaleźć się na
koncie gminy) przelewem na konto 92 1240 5497 1111 0010 7489 5048 w tytule wpisując:
wadium na przetarg – działka nr 6 oraz imię i nazwisko osoby lub osób
uczestniczących w przetargu,
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie