Wróć do listy

Lutomirów, wielkopolskie

156 525 zł
Działka 8.3348 ha 10 działek Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 156 525 zł
Miasto Lutomirów
Powierzchnia 8.3348 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 10
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 20 870 zł
Numer oferty 358394X839358751
Termin wpłaty wadium 05-09-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kole Barbara Majewska-Murakowska na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 539/22 w dniu 06-09-2024 o godz. 10:00 w budynku Sądu Rejonowego w Kole z siedzibą przy Włocławska 4, 62-600 Koło, sala 22, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy ,Lutomirów, 62-660 Dąbie, dla której Sąd Rejonowy w Kole Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Włocławska 4, Koło, 62-600 Koło) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Pierwsza licytacja następujących działek gruntu wchodzących w skład nieruchomości XXXX/XXXXXXXX/X: 1) działek nr 48 i 49, o łącznej powierzchni 2,75 ha (grunt klasy ŁIV, RV, ŁV, N, RVI) Suma oszacowania wynosi 42 900,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 32 175,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 4 290,00 zł. 2) działek nr 95, 96/1, 96/3, 97, 98, 110 o łącznej powierzchni 1,4848 ha (grunt klasy PsVI, RVI, ŁIV, PsV, N) Suma oszacowania wynosi 23 200,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 17 400,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 2 320,00 zł. 3) działek nr 226 i 229, o łącznej powierzchni 4,10 ha (grunt klasy PsV, RIVb, RV, N, RVI) Suma oszacowania wynosi 142 600,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 106 950,00zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 14 260,00 zł. Rękojmię można uiścić w kancelarii lub na konto komornika: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. w Kole 52 10202762 0000 1702 0002 5395 najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Suma oszacowania wynosi 208 700,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 156 525,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 20 870,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 14:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Kole ul. Włocławska 4, 62-600 Koło.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PKO BP KOŁO 52 1020 2762 0000 1702 0002 5395.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Historyczne ceny