Dąbrowa Górnicza, śląskie
Szczegóły
Opis
- ułamkowej części nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy brak, 42-530 Dąbrowa Górnicza, dla której Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej (adres: ul. Graniczna 23, Dąbrowa Górnicza, 41-300 Dąbrowa Górnicza) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
UWAGA przedmiotem licytacji jest udział 1/4. Nieruchomość niezabudowana, położona w Dąbrowie Górniczej obręb Strzemieszyce Wielkie. Działki o numerach 481/11 i 589/2 o łącznej powierzchni 0,3024 ha. Działki w dwóch lokalizacjach - rejon ul. Myśliwskiej na terenach niezabudowanych i w rejonie ul.Oddziału AK Ordona, w terenie zabudowy jednorodzinnej. Działka 481/11 niezabudowana, powierzchnia 0,0249 ha, brak dostępu do drogi publicznej zadrzewiony i zakrzewiony nieużytek. Działka 589/1 o powierzchni 0,2775 ha, kształt wydłużonego prostokąta (390x7m), w południowej części działki przebiegają napowietrzne linie WN 110 i 220kV, teren niezabudowany, zakrzewiony i zadrzewiony. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren działki 589/2 opisany symbolami - 6ZL - tereny lasów, 10ZN - tereny zieloni nieurządzonej, 7 PU - tereny produkcyjno - usługowe. Teren działki 481/11 opisany symbolami "11UM" - tereny zabudowy usługowej i zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, 18KDW - tereny dróg wewnętrznych. Szczegółowe informacje w operacie.
W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 14:00.
Suma oszacowania wynosi 33 437,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 1/2 sumy oszacowania i wynosi 16 718,50 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 3 343,70 zł.
Przetarg rozpocznie się w dniu: 10.07.2024 o godzinie: 09.00 a zakończy się w dniu 17.07.2024 o godzinie: 14.00.
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie