Wróć do listy

Poznań, Stare Miasto

360 750 zł
7 438 zł/m2
Mieszkanie 48,50 m2 2 pokoje 1 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-41%
Zakończona
-41%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 360 750 zł
Miasto Poznań
Powierzchnia 48,50 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Kwiatowa 1
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 48 100 zł
Numer oferty 357828X838033179
Termin wpłaty wadium 26-06-2024 Co to znaczy?

Opis

O B W I E S Z C Z E N I E

 Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań-Stare Miasto w Poznaniu Kancelaria Komornicza nr IX w Poznaniu Michał Andrzejewski  zawiadamia na  podstawie art. 953 k.p.c. w związku z art. 955 k.p.c., że w dniu 27-06-2024r. o godz. 10:30 w Sali Nr 604 Sądu Rejonowego Poznań - Stare Miasto w Poznaniu, ul. Młyńska 16 (budynek Temida) odbędzie się:

P I E R W S Z A    L I C Y T A C J A

lokalu mieszkalnego nr 20 położonego w Poznaniu przy ul. Kwiatowej 1, dla którego Sąd Rejonowy Poznań- Stare Miasto w Poznaniu V Wydział Ksiąg Wieczystych posiada księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Lokal mieszkalny nr 20 położony jest na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego (kamienicy). Dostęp realizowany jest ze wspólnej klatki schodowej. Lokal o powierzchni użytkowej 42,00 m2 i następującym programie użytkowym: korytarz, dwa pokoje, kuchnia oraz łazienka z wc. Lokal posiada pomieszczenie przynależne w piwnicy o powierzchni 6,50 m2. Łączna powierzchnia lokalu wraz z powierzchnią pomieszczenia przynależnego to 48,50m2.