Wróć do listy

Wysokie Drugie, lubelskie

115 909 zł
Działka 0 ha 21 działek Licytacja komornicza Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 115 909 zł
Powierzchnia 0 ha
Województwo lubelskie
Liczba działek 21
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 15 405 zł
Numer oferty 357767X837890317
Termin wpłaty wadium 04-07-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zamościu Tomasz Godek Kancelaria Komornicza nr I w Zamościu zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu 05 lipiec 2024r. godz. 10:20 w sali nr 33 Sądu Rejonowego w Zamościu odbędzie się:
P I E R W S Z A L I C Y T A C J A
udziałów 1/2 w nieruchomości :

miejsce położenia:
SKIERBIESZÓW, LIPINA STARA, OSICZYNA, WYSOKIE I, WYSOKIE II,
księga wieczysta: nr XXXX/XXXXXXXX/X prowadzona w Sądzie Rejonowym w ZAMOŚĆ
opis nieruchomości:
GRUNTY ROLNE- działki nr 139,154,166,201,203,415,417,431,433,534,7,205/2,222,277,159/2, 142,397,398,479,343,63

stanowiącej własność dłużników: xx

Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: trzy czwarte wartości oszacowania udziału

1. - Licytacji podlega udział 1/2 w nieruchomosci nr KW XXXX/XXXXXXXX/X dłużnika xxw działkach nr:
139, 154, 166, 201, 203, 415, 417, 431, 433, 534, 7, 205/2, 222, 277, 159/2, 397, 398, 479, 142, 343, 63.

kwota oszacowania udziału 1/2 w nieruchomości wynosi : 154 545,00zł
cena wywołania za udział 1/2 w nieruchomości wynosi: 115 908,75zł
kwota wadium wynosi: 15 404,50zł

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10 % ceny oszacowania nieruchomości .
Powyższa kwota najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg powinna wpłynąć na rachunek komornika w Santander Bank Polska S.A. 98 1090 2590 0000 0001 3171 0750 bądź powinna zostać złożona w gotówce lub w postaci książeczki oszczędnościowej Banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia Sądu. W dniu licytacji licytacji wadium nie będzie przyjmowane.