Wróć do listy

Górka Sobocka, dolnośląskie

61 707 zł
878 zł/m2
Mieszkanie 70,29 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 61 707 zł
Powierzchnia 70,29 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 6 171 zł
Numer oferty 357647X837609277
Termin wpłaty wadium 10-06-2024 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY KONDRATOWICE
OGŁASZA
V PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
Na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 4 położonego w budynku mieszkalnym w miejscowości Górka Sobocka (budynek po byłym przedszkolu) wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej położonej w granicach działki nr 170 AM 1 obręb Górka Sobocka o pow. 0,22 ha, gmina Kondratowice, który odbędzie się w dniu 11 czerwca 2024 r. o godz. 10.00 w Urzędzie Gminy w Kondratowicach ul. Nowa 1, sala nr 16. Dla przedmiotowej nieruchomości IV Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Strzelinie prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X

Budynek wyposażony jest we wspólną instalację energetyczną, wodociągową, kanalizacji sanitarnej oraz centralnego ogrzewania. Budynek mieszkalny użytkowany jest przez współwłaścicieli nieruchomości na zasadzie zgodnego współposiadania i prawidłowego zarządzania rzeczą wspólną, akceptowanego umownie przez wszystkich współwłaścicieli nieruchomośc

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium najpóźniej do dnia 10.06.2024 r. na konto Urzędu Gminy Kondratowice na rachunek bankowy nr 10 9588 0004 0000 1111 2000 0030 prowadzony przez Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Strzelinie (data wpływu kwoty na konto Gminy jest datą uznania wpłaty wadium).

Historyczne ceny