Bolesławiec, dolnośląskie
Szczegóły
Opis
ogłasza I przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż działki zabudowanej, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Bolesławiec, położonej w Bolesławcu u zbiegu ulic: Cieszkowskiego i Kościuszki, oznaczonej jako działka nr 397 o pow. 0.6794 ha wraz z budynkiem niemieszkalnym i wiatą śmietnikową, obręb 0003, (o użytku Ti- 0.5584 ha inne tereny komunikacyjne i Bi – 0.1210 inne tereny zabudowane) – z przeznaczeniem do zagospodarowania zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania miasta Bolesławiec.
Cena wywoławcza netto do I przetargu wynosi – 761.000 zł
Wadium w gotówce wynosi - 100.000 zł
Na cenę składają się: Cena gruntu w udziale - 86,40% Cena składników budowlanych – 13,60%. Wyliczone proporcje będą stanowiły podstawę do wyodrębnia z uzyskanej w przetargu – ceny gruntu i ceny budynków. Cena osiągnięta w przetargu, płatna będzie w całości przed zawarciem umowy notarialnej. Zgodnie z art. 43 ust.1 pkt. 10 ustawy z dnia 11 marca 2004 roku o podatku od towarów i usług (j. t. Dz. U. z 2017r. poz. 1221 ze zm.) – cena gruntu wraz z składnikami budowalnymi zwolniona jest z podatku od towarów i usług.
Przetarg
odbędzie się w dniu 5 września 2019 roku o godz. 11.00
w siedzibie Urzędu Miasta Bolesławiec, w sali 113 Pl. Piłsudskiego nr 1
(wieżowiec, I piętro).
Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu na rachunek bankowy Urzędu Miasta Bolesławiec Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. o/Bolesławiec nr 04 1020 2137 0000 9402 0046 4271 – w terminie do dnia 30 sierpnia 2019r. Wadium winno być wpłacone odpowiednio wcześniej, tak aby w dniu 30 sierpnia 2019r. środki pieniężne znajdowały się na rachunku organizatora przetargu. Osoby, których wadium wpłynie na rachunek Urzędu po dniu 30 sierpnia 2019r. nie zostaną dopuszczone do udziału w przetargu.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie