Wróć do listy

Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

97 000 zł
1 438 zł/m2
Mieszkanie 67,46 m2 2 pokoje 1 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-73%
Zakończona
-73%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 97 000 zł
Powierzchnia 67,46 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica Klimkiewiczowska 16
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 9 700 zł
Numer oferty 35636X83459515
Termin wpłaty wadium 01-07-2019 Co to znaczy?

Opis

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej ,,Hutnik” w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Osiedle Ogrody 7A w celu zagospodarowania pustostanów organizuje przetarg ustny (aukcja) na ustanowienie odrębnej własności i przeniesienia własności do niżej wymienionych lokali mieszkalnych położonych
w Ostrowcu Świętokrzyskim:

Ul. Klimkiewiczowska 16/3.
I piętro,
2 pokoje,
kuchnia,
łazienka z w.c.
i przedpokój

W dniu 2 lipca 2019 roku o godz. 1000 w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej ,,Hutnik” Osiedle Ogrody 7A w Ostrowcu Świętokrzyskim odbędzie się aukcja

Warunkiem dopuszczenia licytanta do udziału w aukcji jest:
- podanie imienia i nazwiska (lub nazwy i numeru KRS – w przypadku osób prawnych) licytanta, adresu do korespondencji, a także ewentualnie numeru telefonu kontaktowego;
- wpłacenie wadium w określonej przez organizatora wysokości i w wyznaczonym terminie orazzłożenie potwierdzenia wpłaty;
- przedłożenie u Specjalisty ds. Członkowsko – Mieszkaniowych i Przekształceń Własnościowych pełnomocnictw oraz odpisów innych dokumentów, pozwalających ustalić uprawnienia osób działających w imieniu licytanta do jego reprezentacji;