Wróć do listy

Juszki, pomorskie

43 500 zł
Działka 0.82 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 43 500 zł
Miasto Juszki
Powierzchnia 0.82 ha
Województwo pomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 5 800 zł
Numer oferty 355746X833157135
Termin wpłaty wadium 10-07-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Kościerzynie

Jan Zarębski

Kancelaria Komornicza, ul.Szopińskiego 1/4, 83-400 Kościerzyna

tel. 58 686 84 06 / fax. 58 686 25 79

Sygnatura: KM 200/18

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W KOŚCIERZYNIE JAN ZARĘBSKI na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie KM 200/18 w dniu 11-07-2024 o godz. 09:00 w budynku Sądu Rejonowego w Kościerzynie z siedzibą przy Dworcowa 2, 83-400 Kościerzyna, sala 004, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest . położonej przy ,Juszki, 83-406 Wąglikowice, dla której Sąd Rejonowy w Kościerzynie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Zmartwychwstańców 1, Kościerzyna, 83-400 Kościerzyna) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
b) Godzina 9:45 : KW XXXX/XXXXXXXX/X działka 187: Działka oznaczona nr 187 o powierzchni 8200m2 ma kształt regularnego wieloboku, zbliżonego do trapezu, z bezpośrednim dostępem do drogi, stanowiącej własność gminy (działka nr 183/2). Teren płaski, zlokalizowany w południowej części kompleksu ośrodka wypoczynkowego „Debrzyno” Działka według ewidencji gruntów stanowi grunty orne klasy VI. Na dzień oględzin przedmiotowa działka jest niezabudowana, nieogrodzona, niezagospodarowana, nieuzbrojona, w części zadrzewiona i w części użytkowana jako wybieg dla koni. Przedmiotowa nieruchomości według informacji uzyskanych z Urzędu Gminy Kościerzyna znajdują się na terenie objętym obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, uchwalonym Uchwałą Nr I/106/08 Rady Gminy Kościerzyna z dnia 05.02.2008r. w sprawie uchwalenia: miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obrębu geodezyjnego Juszki na terenie gminy Kościerzyna. Zgodnie z zapisami ww. planu: - działka nr 187 znajduje się na terenie oznaczonym w planie symbolem 49 R/ZL - tereny rolnicze oraz lasy .

Suma oszacowania wynosi 58 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 43 500,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 5 800,00 zł.

Historyczne ceny