Wróć do listy

Chełminko, wielkopolskie

941 430 zł
Działka 0 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 941 430 zł
Miasto Chełminko
Powierzchnia 0 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 125 524 zł
Numer oferty 355580X832768363
Termin wpłaty wadium 25-06-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Szamotułach

Witold Stachura

Kancelaria Komornicza, Dworcowa 15, Szamotuły, 64-500 Szamotuły

tel. 612920467 / fax. 612932034

Sygnatura: Km 433/22 i inne

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Szamotułach Witold Stachura na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 26-06-2024 o godz. 10:20 w budynku Sądu Rejonowego w Szamotułach z siedzibą przy Aleja 1 Maja 5a, 64-500 Szamotuły, sala 205, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: x, położonej przy Chełminko 16,Chełminko, 64-550 Duszniki, dla której Sąd Rejonowy w Szamotułach, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 1 255 240,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 941 430,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 125 524,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację.