Lipiny, podkarpackie
Szczegóły
Opis
przy Sądzie Rejonowym w Dębicy
Michał Turczyk
Kancelaria Komornicza, Rynek 28, Dębica, 39-200 Dębica
tel. 146928675 / fax.
Sygnatura: KM 957/18
OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI W TRYBIE UPROSZCZONYM
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Dębicy podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie KM 957/18 w dniu 21-06-2024 o godz. 12:00 w kancelarii komornika mieszczącej się pod adresem: 39-200 Dębica, ul. Rynek 28, rozpocznie się w trybie ustalonym w art. 10136 w zw. z art. 867 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc), pierwsza licytacja przysługującego dłużnikowi x udziału w prawie własności nieruchomości objętej księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X opisanej jako:
-Udział (1/2) w prawie własności nieruchomości położonej w msc. Lipiny, gm. Pilzno opisanej jako działka nr 1156 o pow. 6 m2 stanowiąca użytek oznaczony w ewidencji gruntów symbolem Br-ŁIV, zlokalizowana jest w terenie płaskim pomiędzy działkami nr 1155 i nr 1152. Stanowi powierzchniowo niewielki skrawek gruntu o kształcie trójkąta, który może być jedynie wykorzystywany na cele polepszenia zagospodarowania nieruchomości zlokalizowanych w jej bezpośrednim sąsiedztwie. Nie jest ona uzbrojona w media, wykorzystywana jako składnik polnej drogi dojazdowej.
W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 12:00 do godz. 18:00.
Suma oszacowania wynosi 100,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 75,00 zł.
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie