Wróć do listy

Rosko, wielkopolskie

10 000 zł
Działka 0.38 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 10 000 zł
Miasto Rosko
Powierzchnia 0.38 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 1 000 zł
Numer oferty 355344X832215651
Termin wpłaty wadium 31-05-2024 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 10 000,00 zł

Powierzchnia: 0,3800 ha

Typ nieruchomości: rolna



Data przetargu: 2024-06-10

Data publikacji: 2024-05-22

Data zakończenia publikacji: 2024-06-11

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: ZSI.POZ.WKUR.4240.4481.1.4481.2024.IMA.961511

Oddział terenowy KOWR: OT Poznań

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): WIELKOPOLSKIE , czarnkowsko-trzcianecki , Wieleń , Rosko


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.