Tłuszcz, mazowieckie
Szczegóły
Opis
przy Sądzie Rejonowym w Wołominie
Artur Królasik
Kancelaria Komornicza, Piłsudskiego 63, Wołomin, 05-200 Wołomin
tel. 022 7871003 / fax. 22 778 73 30
Sygnatura: Km 2072/22
OBWIESZCZENIE O DRUGIEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wołominie Artur Królasik podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 2072/22 w dniu: 27.06.2024 o godzinie: 12:00 rozpocznie się w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:
- nieruchomości położonej przy ., 05-240 Tłuszcz, dla której SĄD REJONOWY W WOŁOMINIE IV WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. Prądzyńskiego Ignacego 3A, WOŁOMIN, 05-200 WOŁOMIN) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
przedmiotem licytacji jest prawo własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej, składającej się z działki gruntu oznaczonego numerem ewidencyjnym 510 o powierzchnni 5754 m2, położonej w Tłuszczu, pomiędzy ulicami Julianny, Nowej i Wypoczynkowej, obręb 0001, gmina Tłuszcz, powiat Wołomin, województwo mazowieckie.
Suma oszacowania wynosi 830 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 553 333,33 zł.
W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 16:00. W systemie teleinformatycznym udostępnia się natomiast protokół opisu i oszacowania.
Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 83 000,00 zł.
Rękojmię należy złożyć na rachunek bankowy komornika 22 2490 0005 0000 4530 9633 4072 najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie