Wróć do listy

Jastrzębie-Zdrój, śląskie

89 667 zł
1 610 zł/m2
Mieszkanie 55,70 m2 3 pokoje 2 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-69%
Zakończona
-69%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 89 667 zł
Powierzchnia 55,70 m2
Województwo śląskie
Ulica Szkolna 32
Liczba pokoi 3
Piętro 2
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium brak danych
Numer oferty 35487X83110557
Termin wpłaty wadium 04-07-2019 Co to znaczy?

Opis

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego, położonego w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Szkolnej 32/6. Lokal mieszkalny znajduje się na drugim piętrze budynku a jego powierzchnia użytkowa wynosi: 55,70 m2. Lokal składa się z trzech pokoi mieszkalnych, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju.

Cena wywołania licytowanej nieruchomości wynosi 89 666,67 zł, co stanowi 2/3 sumy oszacowania nieruchomości przez rzeczoznawcę, czyli 134 500,00 zł.

Druga licytacja zostanie przeprowadzona przez Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Jastrzębiu Zdroju Adam Mika z/s kancelarii w Jastrzębiu-Zdroju, w dniu 05.07.2019 r. o godz. 11:00 w gmachu Sądu Rejonowego w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Staszica 3 w sali nr 155.

Wszystkie informacje odnośnie nieruchomości oraz zasadach i warunkach przystąpienia do licytacji można uzyskać w Kancelarii Komorniczej w Jastrzębiu-Zdroju, ul. 1-go Maja 20, tel. 32 476 20 22, 733 633 533. Zainteresowanych proszę o powołanie się na sygnaturę KM 1295/17, Km 252/18.

Historyczne ceny