Wróć do listy

Kleszczewo, pomorskie

18 300 zł
Działka 0.04 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 18 300 zł
Miasto Kleszczewo
Powierzchnia 0.04 ha
Województwo pomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 3 660 zł
Numer oferty 354557X830372497
Termin wpłaty wadium 25-06-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Michał Paterka Kancelaria Komornicza nr XI w Gdańsku w postępowaniu egzekucyjnym prowadzonym na podstawie tytułu wykonawczego Nakaz Zapłaty Sądu Rejonowego Gdańsk-Południe w Gdańsku Wydział IX Cywilny z dnia 2019-02-06 r. sygn. IX Nc 162/18 o egzekucję świadczeń pieniężnych na podstawie art. 867 § 11 kpc w zw. z art. 10136 kpc informuje, że w dniu 26 czerwca 2024 roku o godzinie 13:00 w kancelarii komornika przy ul. Trakt św. Wojciecha 29 lok. 10 w Gdańsku odbędzie się:

DRUGA LICYTACJA:

której przedmiotem jest nieruchomość gruntowa nr działki 42/2 o powierzchni 0,0400 ha położona w miejscowości Kleszczewo gm. Trąbki Wielkie, dla której Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku III Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr KW XXXX/XXXXXXXX/X.

Prawo własności nieruchomości przysługuje dłużnikowi:

Suma oszacowania prawa własności nieruchomości wynosi 36.600,00 zł.

Cena wywołania wynosi 3/4 sumy oszacowania, tj. kwotę 18.300,00 zł (słownie: osiemnaście tysięcy trzysta złotych 00/100).

Osoba przystępująca do przetargu jest zobowiązana do uiszczenia rękojmi najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg w wysokości 3.660,00 zł na rachunek bankowy komornika 94 1600 1462 1818 3517 6000 0001. Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi albo w inny wskazany przez komornika sposób.

Nieruchomość będzie można oglądać w dniu 12 czerwca 2024 roku od godz. 14:00 do godz. 15:00, po uprzednim zgłoszeniu chęci uczestniczenia w oględzinach komornikowi. Akta sprawy wraz z operatem szacunkowym można przeglądać w kancelarii komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Historyczne ceny