Wróć do listy

Lasochów, świętokrzyskie

36 160 zł
Działka 0.47 ha Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 36 160 zł
Miasto Lasochów
Powierzchnia 0.47 ha
Województwo świętokrzyskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 5 424 zł
Numer oferty 352802X826262287
Termin wpłaty wadium 24-05-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jędrzejowie podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie KM 642/23 w dniu: 29.05.2024 o godzinie: 10:00 rozpocznie się w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Żarczyce Małe -,Żarczyce Małe, 28-366 Małogoszcz, dla której Sąd Rejonowy w Jędrzejowie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. 11-go Listopada 74, Jędrzejów, 28-300 Jędrzejów) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości:
Działka nr 95 o powierzchni 0,47 ha położona jest w zachodniej części miejscowości Żarczyce Małe. Dojazd do niej stanowi dwukierunkowa droga o nawierzchni asfaltowej, o średnim natężeniu ruchu. Droga na tym odcinku nie posiada chodników, ma natomiast trawiaste pobocza z rowami, jest nieoświetlona. Działka kształtem zbliżona jest do mocno wydłużonego prostokąta o długości około 261 m i szerokości około 17 m, jest zorientowana dłuższym bokiem w kierunku północno-zachodnim. Działka jest płaska, z dostępem do asfaltowej drogi publicznej od strony południowo-wschodniej. Działka jest nieuzbrojona, od północnego- wschodu oraz południowego-zachodu graniczy z podobnymi działkami niezabudowanymi, natomiast od północnego-zachodu z działką zadrzewioną. Działka jest nieogrodzona, stanowi uprawiane pole. Układ użytków gruntowych w działce: RIVa-0,1100 ha, RIVb-0,2900 ha, RV-0,0700 ha;.

Suma oszacowania wynosi 54 240,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 36 160,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 12:00. W systemie teleinformatycznym udostępnia się natomiast protokół opisu i oszacowania.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 5 424,00 zł.

Rękojmię należy złożyć na rachunek bankowy komornika 03 1020 2629 0000 9202 0269 8736 najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu.

Historyczne ceny