Wróć do listy

Sieklówka Dolna, podkarpackie

44 651 zł
Działka 0.1751 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 44 651 zł
Powierzchnia 0.1751 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 5 953 zł
Numer oferty 352262X824997607
Termin wpłaty wadium 10-06-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jaśle Wojciech Piątek Kancelaria Komornicza nr III w Jaśle zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu 2024-06-11 r. o godz. 9.00 w sali nr 113 budynek A w Wydziale Cywilnym Sądu Rejonowego w Jaśle odbędzie się:

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

nieruchomości oznaczonej jako grunty rolne składające się z działki nr 483/5 o powierzchni 0,1751 ha. Położonej w miejscowości Sieklówka Dolna stanowiącej własność dłużnika:

38-214 Sieklówka , Sieklówka 272

Dla nieruchomości księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X prowadzi Sąd Rejonowy w Jaśle

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 59 534,00zł. Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: trzy czwarte wartości oszacowania tj. kwotę: 44 650,50zł.

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10 % ceny oszacowania nieruchomości (tj. 5 953,40 zł) najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg w gotówce lub w postaci książeczki oszczędnościowej banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi lub na konto komornika:
31 2030 0045 1110 0000 0223 2390 BNP Paribas Bank Polska S.A. (z dopiskiem wadium do sprawy Km 2005/20)
Nieruchomość można oglądać w ciągu dwóch tygodni przed licytacją. W ciągu dwóch tygodni przed licytacją w Sądzie Rejonowym w Jaśle wolno przeglądać protokół opisu i oszacowania.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.
Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem licytacji nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie spod egzekucji tej nieruchomości lub innych przedmiotów razem z nią zajętych i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję. Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpo

Historyczne ceny