Wróć do listy

Nadolna Wieś, łódzkie

64 133 zł
916 zł/m2
Dom 70,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 64 133 zł
Miasto Nadolna Wieś
Powierzchnia 70,00 m2
Województwo łódzkie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 9 620 zł
Numer oferty 352245X824957793
Termin wpłaty wadium 27-05-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Brzezinach Andrzej Jóźwiak na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 28-05-2024 o godz. 14:15 w budynku Sądu Rejonowego w Brzezinach z siedzibą przy Waryńskiego 32, 95-060 Brzeziny, pokój IV, odbędzie się druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: , położonej przy Nadolna Wieś obręb 12 ,działka nr. 73/1, 95-061 Dmosin, dla której Sąd Rejonowy w Brzezinach IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:

Teren działki mocno zakrzewiony oraz zadrzewiony brak bieżącej pielęgnacji. Południowa granica działki w części ogrodzona siatką stalową na słupkach metalowych oraz bramą metalową, elementy ogrodzenia zniszczone, mocno zużyte oraz liczne ubytki, pozostała część nieruchomości nieogrodzona. Nieruchomość niezagospodarowana oraz opuszczona. W południowej części działki znajdują się dwa budynki: budynek mieszkalny w części drewniany oraz w części murowany w złym stanie technicznym o powierzchni zabudowy 65 m2 oraz budynek gospodarczy drewniany, typu stodoła również w złym stanie technicznym o powierzchni zabudowy 70 m2.

Suma oszacowania wynosi 96 200,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 64 133,33 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 9 620,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić na konto komornika:

Bank Pekao S.A. 07 1240 3334 1111 0000 2773 1093 najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

Historyczne ceny