Wróć do listy

Malużyn, mazowieckie

108 567 zł
Działka 3.9209 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 108 567 zł
Miasto Malużyn
Powierzchnia 3.9209 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 16 285 zł
Numer oferty 350838X821662599
Termin wpłaty wadium 05-06-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ciechanowie Joanna Rykowska (tel./fax 023-672-59-36) na podstawie przepisu art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 06 czerwca 2024r. o godz. 11.30 w budynku Sądu Rejonowego w Ciechanowie ul. St. Mikołajczyka 6, 06-400 Ciechanów w sali nr X, odbędzie się druga licytacja nieruchomości położonej Malużyn gmina Glinojeck powiat ciechanowski województwo mazowieckie, stanowiącej własność dłużnika

Przedmiotem licytacji - zgodnie z protokołem opisu i oszacowania nieruchomości - jest niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w woj. mazowieckim, powiat ciechanowski, gmina Glinojeck, obręb Malużyn oznaczona według ewidencji gruntów jako działki nr: 267 (aktualnie działki nr 267/1, 267/2 i 267/3), 514, 543 o łącznej powierzchni 3,9209 ha.
Działka nr 267 (aktualnie działki numer: 267/1, 267/2 i 267/3) zlokalizowana w przewadze niezabudowanych gruntów rolnych i częściowo leśnych oraz częściowo rozproszonej zabudowy miejscowości zlokalizowanej od strony zachodniej i północnej, posiada kształt zbliżony do prostokąta, teren płaski, z dojazdem bezpośrednim utwardzoną drogą publiczną przylegającą od strony południowo zachodniej oznaczoną według ewidencji gruntów jako działka nr 241 oraz gruntową droga wewnętrzną oznaczona jako działka nr 243 przylegającą od strony zachodniej. Na części działki znajduje się samosiew różnogatunkowy drzew liściastych oraz iglastych w różnym wieku. Przez teren działki w kierunku południowo-północnym przebiega napowietrzna linia energetyczna. Teren nieużytkowany rolniczo.
Działka nr 514 zlokalizowana jest w otoczeniu przewagi niezabudowanych gruntów rolnych oraz częściowo zadrzewionych, posiada nieregularny kształt, bez dostępu do drogi publicznej. Teren działki zakrzaczony, porośnięty różnogatunkowym drzewostanem. Przez południową część działki przebiega rów melioracyjny opisany w ewidencji gruntów jako użytek N - 0,0788ha, od strony północnej działka przylega do koryta rzeki Wkra.
Działka nr 543 zlokalizowana w przewadze niezabudowanych gruntów rolnych oraz częściowo leśnych, posiada kształt zbliżony do prostokąta, teren płaski, z dojazdem bezpośrednim od drogi publicznej oznaczonej jako działka nr 512, gruntową drogą wewnętrzną przylegającą do działki od strony wschodniej, oznaczoną według ewidencji gruntów jako działka nr 549. Grunt użytkowany jako w sposób rolny jako łąka.

Dla nieruchomości Sąd Rejonowy w Ciechanowie Wydział VI Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Nieruchomość została oszacowana przez biegłego sądowego na kwotę: 162.850,00 zł .
Cena wywołania w drugim terminie licytacji jest równa dwie trzecie sumy oszacowania i wynosi: 108.566,67 zł.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest: 16.285,00 zł najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg tj. 05 czerwca 2024r.
Rękojmia powinna być złożona w gotówce w kancelarii komornika albo na rachunek bankowy komornika:
PKO BP SA O. Centrum w Ciechanowie 25 10201592 0000 2602 0054 1367.
Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.

Historyczne ceny