Wróć do listy

Pilczyca, świętokrzyskie

51 927 zł
Działka 1.8473 ha 4 działek Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 51 927 zł
Miasto Pilczyca
Powierzchnia 1.8473 ha
Województwo świętokrzyskie
Liczba działek 4
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 6 924 zł
Numer oferty 349657X818896697
Termin wpłaty wadium 26-05-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym we Włoszczowie Rafał Sadlik na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie KM 482/19 w dniu 27-05-2024 o godz. 09:00 w budynku Sądu Rejonowego we Włoszczowie z siedzibą przy Kusocińskiego 11, 29-100 Włoszczowa, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy ,Pilczyca gm. Słupia, 26-234 Słupia, dla której SĄD REJONOWY WŁOSZCZOWA IV WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. , we Włoszczowie, 29-100 WŁOSZCZOWA) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Sumy oszacowania, ceny wywoławcze oraz wadia dla poszczególnych działek wynoszą: - działka nr 500 o pow. 0,15 ha - użytek leśny LsIV kwota oszacowania = 13.213,00 zł, cena wywoławcza = 9.909,75 zł, wadium = 1.321,30 zł; - działka nr 1153 o pow. 1,24 ha - grunty orne RVI oraz użytek leśny LsIV kwota oszacowania = 32.721,00 zł, cena wywoławcza = 24.540,75 zł, wadium = 3.272,10 zł; - działka nr 1155/2 o pow. 0,0039 ha - grunty orne RVI kwota oszacowania = 78,00 zł, cena wywoławcza = 58,50 zł, wadium = 7,80 zł; - działka nr 1155/3 o pow. 0,4534 ha - grunty orne RVI oraz użytek leśny LsIV kwota oszacowania = 23.224,00 zł, cena wywoławcza = 17.418,00 zł, wadium = 2.322,40 zł;

Suma oszacowania wynosi 69 236,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 51 927,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 6 923,60 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 14:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego we Włoszczowie ul. Kusocińskiego11, 29-100 Włoszczowa.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: Santander Bank Polska SA 35109020400000000110643634.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.

Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.

Historyczne ceny