Wróć do listy

Wyszembork, warmińsko-mazurskie

415 500 zł
Działka 13.6317 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 415 500 zł
Miasto Wyszembork
Powierzchnia 13.6317 ha
Województwo warmińsko-mazurskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 55 400 zł
Numer oferty 348985X817322873
Termin wpłaty wadium 19-05-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mrągowie Andrzej Popowicz, na podstawie przepisu art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 20-05-2024 r. o godz. 11:00 w budynku Sądu Rejonowego w Mrągowie mającego siedzibę pod adresem ul. Królewiecka 55, 11-700 Mrągowo w sali nr 111, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości stanowiącej działkę gruntu oznaczoną w ewidencji gruntów numerem 260/2 o powierzchni 13,6317 ha położonej pod adresem: 11-700 Mrągowo, Wyszembork, dla której Sąd Rejonowy w Mrągowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X będącej własnością dłużnika: S

Suma oszacowania wynosi 554.000 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 415.500 zł.

W ciągu dwóch ostatnich tygodni przed licytacją wolno oglądać lokal w dni powszednie od godz. 8.00 do godz. 15.00. W kancelarii komornika można przeglądać protokół opisu i oszacowania i operat szacunkowy.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania to jest 55.400 zł, najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na rachunek bankowy komornika: PKO BP SA 28 1020 3639 0000 8502 0005 0377 .

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.

Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.

Historyczne ceny