Wróć do listy

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

169 024 zł
Działka 0 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 169 024 zł
Powierzchnia 0 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 1
Ulica Siewna
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 22 537 zł
Numer oferty 347308X813395339
Termin wpłaty wadium 21-05-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrowie Wielkopolskim na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 1708/20 w dniu 22-05-2024 o godz. 10:00 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrowie Wielkopolskim z siedzibą przy Sądowa 2, 63-400 Ostrów Wielkopolski, sala 65, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy ul. Siewna 10, 63-400 Ostrów Wlkp., dla której Sąd Rejonowy w Ostrowie Wlkp. V Wydział Ksiag Wieczystych (adres: ul. ul. Sądowa 2, Ostrów Wlkp., 63-400 Ostrów Wlkp.) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 225 365,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 169 023,75 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 22 536,50 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 13:00 do godz. 14:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Ostrowie Wielkopolskim ul. Sądowa2, 63-400 Ostrów Wielkopolski.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PKO Oddział 1 w Kaliszu 58 1020 2212 0000 5202 0333 1519.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.

Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu