Dębowiec, dolnośląskie
Szczegóły
Opis
ul. Przemysłowej nr 10 - pok. Nr 02.
III PUBLICZNY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA:
Sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w miejscowości Dębowiec, Gmina Ziębice
stanowiącej działkę oznaczoną nr 123/2, obręb 0005 Dębowiec /AM-1/ jednostka rejestrowa G52 o pow. 0,2443 ha –
KW XXXX/XXXXXXXX/X. Zgodnie z danymi rejestru gruntów i budynków prowadzonych przez Starostwo Powiatowe
w Ząbkowicach Śl. opisana jest jako RIIIb. Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
miasta i gminy Ziębice zatwierdzone Uchwałą nr 327/VII/2018 Rady Miejskiej w Ziębicach z dnia 28 czerwca 2018 roku
określa ww. działkę jako teren oznaczony symbolem MM-teren zabudowy mieszanej o dominujacej funkcji
mieszkaniowo-usługowej i zagrodowej. Grunty klas I-III, które mogą wymagać przeprowadzenia procedury zmiany
przeznaczenia gruntów rolnych na cele nierolnicze. Gmina Ziębice nie posiada aktualnego miejscowego planu
zagospodarowania przestrzennego dla powyższej działki. Ww. działka nie jest objęta decyzją o warunkach
zabudowy, która powoduje zmianę sposobu użytkowania terenu.
CENA WYWOŁAWCZA: 40.000,00 zł.
(słownie: czterdzieści tysięcy złotych i 00/100).
WYSOKOŚĆ WADIUM: 4.000,00 zł.
(słownie: cztery tysiące złotych i 00/100).
Wadium należy wpłacić na rachunek bankowy BS Ząbkowie Śl. Nr 31 9533 0004 2001 0019 9094 0003 do dnia
21 maja 2024 r. (włącznie). Za termin potwierdzający dokonanie wpłaty uznaje się datę lokacji środków pieniężnych na
rachunku Gminy Ziębice.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie