Wróć do listy

Bieganowo, wielkopolskie

120 000 zł
2 051 zł/m2
Mieszkanie 58,50 m2 3 pokoje Parter Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 120 000 zł
Miasto Bieganowo
Powierzchnia 58,50 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica 44
Liczba pokoi 3
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 16 000 zł
Numer oferty 346964X812589691
Termin wpłaty wadium 09-05-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Mariusz Celmer na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 402/20 w dniu 10-05-2024 o godz. 12:00 w budynku Sądu Rejonowego we Wrześni z siedzibą przy Jana Pawła II 10, 62-300 Września, sala 5, odbędzie się pierwsza licytacja:

- lokalu mieszkalnego, którego właścicielami są cpołożonego przy Bieganowo 44/8, 62-306 Kołaczkowo, dla którego Sąd Rejonowy we Wrześni IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Jana Pawła II 10, Września, 62-300 Września) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
lokalu mieszkalnego numer 8 stanowiącego odrębną nieruchomość, usytuowany na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego 4 - kondygnacyjnego nr 44. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 58,50 m2 (struktura lokalu: 3 pokoje, kuchnia, łazienka z WC, przedpokój, spiżarnia), do lokalu przynależy piwnica o pow. 14,40m2 oraz segment budynku gospodarczego o pow. 15,10m2. oraz udział 1/12cz. w nieruchomości wspólnej - zapisanej w KW XXXX/XXXXXXXX/X, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali. Lokal wyposażony w instalacje: elektryczna, wodna, kanalizacyjna , centralnego ogrzewania. lokal należy: w 1/2 części do SŁAWOMIR FAJKA oraz w 1/2 części do RENATY FAJKA SPRZEDAŻY W DRODZE LICYTACJI PODLEGA CAŁA NIERUCHOMOŚĆ!!!!!!