Wróć do listy

Głodzino, zachodniopomorskie

52 125 zł
655 zł/m2
Mieszkanie 79,60 m2 3 pokoje 7 piętro Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 52 125 zł
Miasto Głodzino
Powierzchnia 79,60 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica 12
Liczba pokoi 3
Piętro 7
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 6 950 zł
Numer oferty 345458X809062639
Termin wpłaty wadium 10-06-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Białogardzie na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 4168/19 w dniu 11-06-2024 o godz. 12:30 w budynku Sądu Rejonowego w Białogardzie z siedzibą przy Lipowa 1, 78-200 Białogard, odbędzie się pierwsza licytacja:

- lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest położonego przy 12/4,Głodzino, 78-331 Rąbino, dla którego Sąd Rejonowy w Białogardzie VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Świdwinie (adres: ul. ul. Batalionów Chłopskich 6, Świdwin, 78-300 Świdwin) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym położony na I piętrze składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, o łącznej powierzchni 79,60m2 pom. gospodarczego nr 4 w budynku gospodarczym o łącznej pow. 29,20m2. Z własnością lokalu związany jest udział do części wspólnych nieruchomości w 1187/1000 części

Suma oszacowania wynosi 69 500,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 52 125,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 6 950,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 14:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Białogardzie ul. Lipowa 1, 78-200 Białogard.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: BNP PARIBAS 35 2030 0045 1110 0000 0274 6030.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.

Historyczne ceny