Wróć do listy

Wielgomłyny Krzętów, łódzkie

239 100 zł
999 zł/m2
Dom 239,37 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 239 100 zł
Powierzchnia 239,37 m2
Województwo łódzkie
Ulica Stodolna 11
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 344158X806018039
Termin wpłaty wadium 19-04-2024 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości ogłasza konkurs na sprzedaż prawa własności nieruchomości zabudowanej położonej w miejscowości Wielgomłyny Krzętów przy ul. Stodolnej 11, dla której ustanowiona została księga wieczysta KW XXXX/XXXXXXXX/X o powierzchni 0,1600 ha (działki gruntu nr 757, obręb ewidencyjny 0008 Krzętów) zabudowanej budynkami mieszkalno-magazynowym o powierzchni użytkowej 239,37 m2 i mieszkalno - usługowym o powierzchni użytkowej 345,70 m2.Łączna powierzchnia użytkowa to 585,07 m2.

Sprzedaż ma charakter pisemnego konkursu - oferty można składać listownie w terminie do dnia
19 kwietnia 2024 roku na adres Syndyk masy upadłości Jacek Kalinowski 90-571 Łódź Skłodowskiej 30 lokal 20 z dopiskiem „Krzętów - oferta zakupu nieruchomości” .

Cena wywoławcza wynosi 239.100 złotych (dwieście trzydzieści dziewięć tysięcy sto zł).

Na działce znajdują się:

• budynek mieszkalno-magazynowym o powierzchni użytkowej 239,37 m2 (parter 162,62 m2 , poddasze
użytkowe 183,08 m2 w tym powierzchnia handlowo-usługowa 102,00m2 )
• budynek mieszkalny dwukondygnacyjny w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej
239,37 m2 .

Teren jest w całości ogrodzony z bezpośrednim dostępem do drogi od strony wschodniej i zachodniej.

Nieruchomość posiada: przyłącze elektryczne i wodociągowe oraz kanalizację lokalną.