Wróć do listy

Warszawa, Mokotów

2 364 000 zł
8 404 zł/m2
Mieszkanie 281,30 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona
-53%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 2 364 000 zł
Miasto Warszawa
Powierzchnia 281,30 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Cypryjska 2a
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 344140X805975883
Termin wpłaty wadium 18-04-2024 Co to znaczy?

Opis

Redmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], działająca pod nadzorem korporacyjnym syndyka masy upadłości Getin Noble Bank S.A. w upadłości, zawiadamia o przetargach pisemnych, których przedmiotem są poniższe nieruchomości [każda z nieruchomości sprzedawana jest oddzielnie, w odrębnym przetargu]:

Prawo własności nieruchomości lokalowej, stanowiącej lokal mieszkalny nr 9, położony przy ul. Cypryjskiej nr 2A w Warszawie, woj. Mazowieckie, dla której Sąd Rejonowy dla Warszawy – Mokotowa w Warszawie, VII Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X za cenę nie niższą niż 2 365 000,00 PLN, tj. w wartości rynkowej (plus ewentualny podatek VAT) zgodnie z operatem szacunkowym sporządzonym przez rzeczoznawcę majątkowego w osobie Kingi Włodarczyk-Zych (uprawnienia nr 5673);

Charakterystyka oferty:

Kryterium wyboru oferty będzie najwyższa cena.
Ceny wywoławcze nieruchomości to kwoty wynikające z wartości rynkowych na podstawie operatów szacunkowych sporządzonych przez rzeczoznawców majątkowych.