Wróć do listy

Krzelków, dolnośląskie

24 000 zł
846 zł/m2
Mieszkanie 28,38 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 24 000 zł
Miasto Krzelków
Powierzchnia 28,38 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica 56
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 2 400 zł
Numer oferty 343452X804364587
Termin wpłaty wadium 23-04-2024 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Ziębic organizuje w dniu 26 kwietnia 2024 roku
o godz:10:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Ziębicach przy ul. Przemysłowej 10 - sala nr 02.
DRUGI PUBLICZNY PRZETARG USTYNY NIEOGRANICZONY NA

sprzedaż samodzielnego lokalu mieszkalnego nr 2 o powierzchni użytkowej 28,38 m2
składający się z pokoju i kuchni
położony na I piętrze budynku w Krzelkowie 56 z udziałem wynoszącym 1021/10000 w nieruchomości wspólnej. Lokal
wymaga remontu.


CENA WYWOŁAWCZA: 24.000,00 zł (słownie: dwadzieścia cztery tysiące złotych 00/100)
WYSOKOŚĆ WADIUM: 2.400,00 zł (słownie: dwa tysiące czterysta złotych 00/100)
Wadium do przetargu należy wpłacić w terminie do dnia 23 kwietnia 2024 roku (włącznie) w formie przelewu bankowego lub
elektronicznego na konto Gminy Ziębice 31 9533 0004 2001 0019 9094 0003. W przypadku wpłaty wadium przez pełnomocnika
należy w tytule przelewu wyraźnie oznaczyć dane oferenta wnoszącego wadium. Za termin potwierdzający dokonanie wpłaty na
konto uznaje się datę lokacji środków na rachunku Gminy.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.