Wróć do listy

Mocówka, lubelskie

546 203 zł
546 203 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 546 203 zł
Miasto Mocówka
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo lubelskie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 72 827 zł
Numer oferty 342836X802921915
Termin wpłaty wadium 11-04-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zamościu Dariusz Kułaj na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 12-04-2024 o godz. 11:40 pod adresem: Sąd Rejonowy w Zamościu, Wyszyńskiego , 22-400 Zamość, pokój 33, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: z, położonej przy ,Bródek,Mocówka,Dąbrowa,Barchaczów, 22-437 Łabunie, dla której Sąd Rejonowy w Zamościu prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X,00045882/9,00041875/9.
Opis nieruchomości:
P I E R W S Z A L I C Y T A C J A o godzinie 11.40 -działka nr 63/1 o pow.0,5100HA położona wmsc.Bródek Cena oszacowania 6.370,00zł ,cena wywołania 4.777,50zł. rękojmia 637,00zł. -działka nr 16 o pow.1,0400HA położona w msc. Dąbrowa Cena oszacowania 85.120,00zł ,cena wywołania 63.840,00zł. rękojmia 8.512,00zł. -działka nr 175 o pow.0,5600HA położona w msc.Mocówka Cena oszacowania 25.280,00zł ,cena wywołania 18.960,00zł. rękojmia 2.528,00zł. -działka nr 44/1 o pow.2,1300HA położona wmsc. Bródek gm.Łabunie zabudowana budynkiem mieskzlanym o pow.użytkowej 195m2,garażem,stodołą,oborą,studnią, utawrdzona i ogrodzona. Cena oszacowania 648.000,00zł.,cena wywołania 486.000,00zł.,rękojmia 64.800,00zł. Cena oszacowania całej nieruchomości w KW XXXX/XXXXXXXX/X wynosi 764.770,00zł cena wywołania 573.577,50zł, rękojmia 76.477,00zł. o godzinie 12.00 1/ działka gruntu nr 511 o pow.1,1300HA położona w msc. Mocówka gm.Łabunie, posiadająca założoną księgę wieczystą o nr XXXX/XXXXXXXX/X w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Zamościu. Cena oszacowania 13.640,00zł, cena wywołania 10.230,00zł, rękojmia 1.364,00zł. o godzinie 12.20 2 /działki gruntu nr 22/7,58/1,62/1,751 o łącznej pow. 1,3600HA położona w msc. Bródek,Barchaczów gm.Łabunie, posiadająca założoną księgę wieczystą o nr XXXX/XXXXXXXX/X w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Zamościu,w tym : -działka nr 22/7 o pow.0,5600HA położona w msc.Bródek Cena oszacowania 12.930,00zł.,cena wywołania 9.697,50zł. rękojmia 1.293,00zł. -działka nr 58/1 o pow.0,3800HA położona w msc. Bródek Cena oszacowania 4.960,00zł.,cena wywołania 3.720,00zł. rękojmia 496,00zł. -działka nr 62/1 o pow.0,22HA zabudowana budynkiem gospodarczym o pow.32m2 położona w msc. Bródek Cena oszacowania 46.000,00zł ,cena wywołania 34.500,00zł. rękojmia 4.600,00zł. -działka nr 751 o pow.0,2000HA położona w msc. Barchaczów Cena oszacowania 2.740,00zł ,cena wywołania 2.055,00zł. rękojmia 274,00zł. Cena oszacowania całej nieruchomości 66.630,00zł., cena wywołania 49.972,50zł.,rękojmia 6.663,00zł

Suma oszacowania wynosi 728 270,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 546 202,50 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 72 827,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację. Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PKO BP S.A. 90 1020 5356 0000 1302 0007 6703.

Historyczne ceny