Malbork, pomorskie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VI Wydział Gospodarczy, informuje, że w postępowaniu upadłościowym
Joanny Szymborskiej (PESEL 67040507344) i Walerego Szymborskiego (PESEL 68041101834), osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej, zamieszkali w Malborku, sygn. akt VI GUp 57/17, zatwierdzone zostały przez Sędziego komisarza warunki przetargu nieograniczonego na sprzedaż wchodzącego w skład masy upadłości prawa własności nieruchomości stanowiącej odrębny lokal mieszkalny położony w Malborku przy ul. Jagiellońskiej 106/1A, o powierzchni użytkowej wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych wynoszących łącznie 44,53 m2, dla której Sąd Rejonowy w Malborku, V Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi Księgę Wieczystą o nr. XXXX/XXXXXXXX/X, wraz z udziałem 55/1000 części wspólnej budynku i w prawie użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej wielorodzinnym budynkiem mieszkalnym, stanowiącej działkę o nr. 76/7, o powierzchni 415 m2, dla której Sąd Rejonowy w Malborku, V Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi Księgę Wieczystą o nr. XXXX/XXXXXXXX/X, określając cenę wywoławczą na kwotę nie niższą niż 52.000 zł (słownie: pięćdziesiąt dwa tysiące złotych).
Wadium 10% ceny wywoławczej należy wnieść najpóźniej w dniu 23 kwietnia 2018 r. pod rygorem odrzucenia oferty.
Za termin wpłaty uznany będzie termin wpływu wadium na konto masy upadłości.
Oferty należy składać do 23 kwietnia 2018 r. osobiście do Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku, ul. Piekarnicza 10, 80-126 Gdańsk, bądź za pośrednictwem poczty.
Otwarcie ofert nastąpi w dniu 25 kwietnia 2018 r. w gmachu Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ, ul. Piekarnicza 10, Budynek B, w sali B65, o godz. 1100.
Osoby zainteresowane udziałem w przetargu mogą uzyskać informacje dotyczące przedmiotu przetargu i zapoznać się z Regulaminem przetargu oraz operatem szacunkowym sporządzonym przez rzeczoznawcę majątkowego w Kancelarii syndyka w Liczu 51a, gmina Kwidzyn, pod nr. tel. 606 390 237, e-mail: [email protected].
Z przedmiotem przetargu można zapoznać się po uprzednim uzgodnieniu z syndykiem.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie